• KARTAL OTO EKSPERTİZ KUSURSUZ ve GÜVENİLİR EKSPERTİZ HİZMETİ

EKSPERTİZ RAPORU ZORUNLU OLUYOR

 • Kaporta Boya

  Kaporta Boya ekspertiz paketlerimiz 3000 TL den başlamaktadır. Araç marka modeline göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir.  DETAYLI BİLGİ
 • Full Kapsamlı

  Full kapsamlı ekspertiz paketlerimiz 5000 TL den başlamaktadır. Araç marka modeline göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir.  DETAYLI BİLGİ
 • Mekanik

  Mekanik ekspertiz paketlerimiz 3000 TL den başlamaktadır. Araç marka modeline göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir.  DETAYLI BİLGİ

OTO EKSPERTİZ NEDİR?

Ekspertiz: Bilir kişi incelemesi, tetkik ve değerlendirme demektir.
Son teknoloji test cihazları ve alanında uzman ekibimiz ile kusursuz ekspertiz hizmeti sunuyoruz.

 • KAPORTA VE BOYA KONTROLLERİ

  2. el araçtaki en önemli konulardan biri kaporta ve boya ile ilgili aracın geçmişidir. Kartal Oto Ekspertizde aracın tüm kaport...

 • ELEKTRONİK TEST & KONTROLLER

  Aracın kontrol güç ünitesi ile bağlantı kurulur ve aracın daha önce hangi arızaları verdiği sorgulanır. Aktif olan arızaları rapor edilir.

 • FREN TESTİ

  Fren sistemi insanların hayatlarını doğrudan etkiler. Bu yüzden 2. El araç alımında ekspertiz yaptırmak hayati önem taşımaktadır.

 • MEKANİK VE MOTOR KONTROLLERİ

  Alacağınız aracın en önemli aksamı olan motorun ne durumda olduğu en ince ayrıntılarına kadar, araç standartları baz...

 • YANAL KAYMA TESTİ

  Bu test aracın düz yolda direksiyonunu bıraktığınız da sağa ve sola çekip çekmediğini, rot-balans ayarlarının düzgün olup olmadığını ve aks boşluklarının olup olmadığını anlamak için yapılır.

 • DYNO EKSPERTİZ (MOTOR GÜCÜ)

  Motorun her devirde ne kadar güç ürettiğini, motorun ürettiği gücün ne kadarını tekerleklere ilettiğini ve motorun hangi devirde ne kadar tork üretebildiğini ölçer.

 • MOTOR AKSAMLARI KONTROLÜ

  Kartal Oto Ekspertiz, alacağınız aracın motor aksamlarının sağlamlığını, güvenilirliğini ve standartlara uygunluğunu ölçümlendirir.

 • SÜSPANSİYON KONTROLLERİ

  Aracınızın süspansiyon testi birkaç saniye içinde yapılarak aracınızın güvenliği, yol tutuş gücü bilgisayar destekli cihazlarla ölçülerek sağlıklı bilgi edinmeniz sağlanır.

 • MUAYENE ÖNCESİ KONTROL

  Muayene sırasında çıkabilecek aksaklıklar için Kartal Oto Ekspertiz olarak sizin yerinize düşünüyor ve aşağıdaki ön muayene işlemlerinizi yapıyoruz.

BİZ KİMİZ?

Öncelikle sektörümüzün vermiş olduğu bilinçle, günümüz şartlarında her türlü teknolojiyi kullanarak taahhüt ettiğimiz işleri zamanında ve projelerine uygun olarak gerçekleştirmek.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak yasal mevzuat ve şartlara ödün vermeden uymak. Kalite düzeyini sürekli yükseltmek için tüm çalışanlarımızın düşüncelerini alıp onların projelerimize katılımlarını sağlamak. Faaliyetlerimiz kapsamında olası tehlikeli durum ve davranışlar ile ilgili risk değerlendirmelerini sistematik bir şekilde yaparak bunları önleme kültürünü yerleştirmek.

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Dyno Ekspertiz Nedir?

  Dinamometre(DYNO); manuel, otomatik vitesli, önden çekişli veya arkadan itişli araçlarda motorun gücünü ve torkunu ölçen cihaza denir. Motordaki en ufak düzensizlikleri dahi grafiklerde gösterilir.

 • Diagnostic Test Nedir?

  Elektronik test ve ölçüm cihazları ile yapılan hata ve arızaları ekranda sayısal kodlar şeklinde ifade eden test ve ölçüm sistemine diagnostic test denir. Yaptığımız dyno testi buna örnektir.

 • Aracımı neden test merkezine götürmek zorundayım?

  2.el araç alacağınız zaman bize getirdiğiniz de otomobili genel bir kontrolden geçiriyoruz. Motor gücünü ve performasını, araçta kaza olup olmadığını ve herhangi bir boya veya tamirat geçirip geçirmediğini yapıldıktan sonra öğreneceksiniz. Ayrıca test sonunda tüm testlerimizin sonuçlarını dosya halinde almış olacaksınız.

 • Asu İpek VAROL

  Suzuki Swift Ekspertiz Dyno Testi
  Bir kaç aydır araç almak için araştırmalar yapıyordum. Bir araç almaya karar verdim ve arabadan çok anlamadığım için yakınlarım beni kartal oto ekspertize yönlendirdiler. Aracı ekspertize getirdiğimde sahibinin tertemiz diye iddia ettiği aracın bir çok yerinde boya çıktı ve o aracı almaktan son anda Enver Bey sayesinde kurtuldum. Daha sonra yeni bulduğum suzuki aracımı getirdim ve gayet temiz çıktı aracım. Kartal Oto Ekspertiz'e çok güveniyorum. tanımanızı tavsiye ediyorum.

 • Turgut Ümeç


  Kartal oto ekspertizin bu hizmetleriniz için ne kadar teşekkür etsek az diğer ekspertiz firmalarını kullananlara acıyorum bu kadar ucuz ve kaliteli firma yok hızınız kalitenizdir güvenle çalışıyorsunuz.

Kartal Oto Ekspertiz Günlüğü

 • Dyno Testi Hangi Sonuçları Sunar          

  Dyno Testi Hangi Sonuçları Sunar

  Bu sayede alacağınız aracın anormal durumları net olarak ortaya konur. Görüldüğü gibi Kartal Oto Ekspertiz olarak güvenliğiniz için en son çıkan teknololoji ürünlerimizle ve uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

 • Mekanik Ve Motor Kontrolleri          

  Mekanik Ve Motor Kontrolleri

  Günümüzde yoğun trafik, alkollü araç kullanımı, uykusuzluk ve yol şartlarından dolayı oluşan bir çok trafik kazaları oluşmaktadır. Bundan dolayıdır ki 2. El araçların çoğunda boya ve değişmiş parçalar mevcuttur.

© Copyright 2019 Kartal Oto Ekspertiz. Her Hakkı Saklıdır. Rabeks Digital Agency