•      

  ASU İPEK VAROL

  Suzuki Swift Ekspertiz Dyno Testi
  Bir kaç aydır araç almak için araştırmalar yapıyordum. Bir araç almaya karar verdim ve arabadan çok anlamadığım için yakınlarım beni kartal oto ekspertize yönlendirdiler. Aracı ekspertize getirdiğimde sahibinin tertemiz diye iddia ettiği aracın bir çok yerinde boya çıktı ve o aracı almaktan son anda Enver Bey sayesinde kurtuldum. Daha sonra yeni bulduğum suzuki aracımı getirdim ve gayet temiz çıktı aracım. Kartal Oto Ekspertiz'e çok güveniyorum. tanımanızı tavsiye ediyorum.

 •      

  TURGUT ÜMEÇ


  Kartal oto ekspertizin bu hizmetleriniz için ne kadar teşekkür etsek az diğer ekspertiz firmalarını kullananlara acıyorum bu kadar ucuz ve kaliteli firma yok hızınız kalitenizdir güvenle çalışıyorsunuz.

 •      

  BURAK YAVUZER

  Toyota Auris Ekspertiz Dyno Testi
  İster galeriden alın ister internetten bulun Kartal oto ekspertize getirdiğiniz araçta kazıklanma olasılığınız yok. Oto ekspertiz Fiyatlarıda da öyle kazık fiyatlar değil yani. Verdiğim para son kuruşuna kadar helal olsun!

 •      

  ONUR YETİM

  Mini Cooper Ekspertiz Dyno Testi
  Oto ekspertiz hizmetini hakkıyla veriyorsunuz. Başarılarınızın devamını dilerim.

 •      

  M. TALHA CANTÜRK

  2010 - AUDİ A6
  Yetkili servislerin pahalı fiyatları, umursamaz tutumları ve randevu tarihinin gecikmesi nedeni ile sıradan eksperrtiz firmalarını araştırarak Kartal Oto Ekspertize ulaştım. Randevu alarak geldim ve hiç bekletmeden ekspertizimizi yapıp bizi uğurladılar. Bu servis tüm araçlar için üstün seviyede teknolojiye ve uzman ekibe sahiptir.

 •      

  RAMAZAN KORKMAZ

  2008 - Mercedes CLK 240
  Ekspertiz işi sadece cihazlara bağlanarak alınan sonuçlar karşısında tatmin olunacak bir iş değildir. Ekspertiz yapan kişinin öncelikle otomobilden anlayan işin ehli bir usta olması gerekmektedir. Zaten gediğimde de görüdüm ki burasaı aslında sadece ekspertiz yapan bir dükkan değil 40 kişilik ekipten oluşan koca bir oto servismiş.

ONLİNE RANDEVU AL

Kusursuz ve Güvenilir Oto Ekspertiz Hizmeti İçin

RANDEVU AL
© Copyright 2019 Kartal Oto Ekspertiz. Her Hakkı Saklıdır. Rabeks Digital Agency