Muayene sırasında çıkabilecek aksaklıklar için Kartal Oto Ekspertiz olarak sizin yerinize düşünüyor ve aşağıdaki ön muayene işlemlerinizi yapıyoruz.

Muayene sırasında çıkabilecek aksaklıklar için Kartal Oto Ekspertiz olarak sizin yerinize düşünüyor  ve aşağıdaki ön muayene işlemlerinizi yapıyoruz.Araç ruhsat bilgileri

Fren tertibatı
Direksiyon sistemi
Görüş şartları
Aydınlatma sistemi
Aks, jant, lastik ve süspansiyon sistemi
Şasi ve şasi bağlantı parçaları
Çevreye olan etki, egzoz emisyon, ses
Trafik seti, yangın söndürücü

YAPILAN BAZI KONTOLLER HAKKINDA DETAYLI  BİLGİLER

Alt Kontroller

Aracın alt kısmı görsel olarak tecrübeli ustalarımı tarafından incelenir. Aracın alttan bir darbeye maruz kalıp kalmadığı ön takımında bir problem olup olmadığı , yağ ve egzos kaçakları rapor edilir  ve ileride oluşabilecek sorunlar için alıcı bilgilendirilir.
Aydınlanma Kontrolleri
Trafik yoğunluğu her geçen gün artarken far ve aydınlatma sistemlerine olan ihtiyaç da bununla birlikte artmaktadır. Far ayarları yollardan kaynaklı sarsıntılardan bozulur veya araca fazla yük binmesi  durumunda farlar doğru çalışmayabilir.Far ayarlarının yaptırılmamış olması görüş ve sürüş güvenliğinizi tehlikeye sokar.2. el araba alımında bu sebeplerden kaynaklanan  sorunları çözmek için araç alınmadan önce mutlaka oto ekspertiz yaptırılmalıdır.Kartal Oto Ekspertiz olarak son teknolojik ürünlerle bu kontrolleri yapmaktayız.

Sinyal lambaları
Sis farları
Gösterge panosu aydınlatması
İç aydınlatmalar
Kilit ve Cam Mekanizması Kontrolleri
Lastik Kontrolleri

2. el araç alımında alacağınız araçların lastiklerinin kontrol edilmesi güvenliğiniz açısından çok önemlidir. Bu yüzden araç almadan önce  oto ekspertiz yaptırmayı unutmayınız.
Kartal Oto Ekspertiz olarak güvenliğiniz ve konforunuz için uğraşıyor ve en uygun ekspertiz fiyatlarını sizlere sunuyoruz. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.

© Copyright 2019 Kartal Oto Ekspertiz. Her Hakkı Saklıdır. Rabeks Digital Agency