Alacağınız aracın en önemli aksamı olan motorun ne durumda olduğu en ince ayrıntılarına kadar, araç standartları baz...

Mekanik ve Motor Kontrolleri

NASIL YAPILIR?
Araç lifte kaldırılır. Alt kısmı bilirkişiler tarafından incelenir. Aracın alt kısmından bir darbeye maruz kalıp kalmadığı, ön takımında bir problem olup olmadığı kontrol edilir.
Aracın yağ ve egsoz kaçakları tespit edilerek ileride oluşabilecek  sorunlar sizlere Kartal Oto Ekspertiz tarafından bildirilir.
Ayrıca aracın yürür halinde  herhangi bir sorun tespit edilirse  Kartal Oto Ekspertizin size verdiği  rapora eklenir  ve aracın durumu hakkında net bilgilere sahip olmuş olursunuz.

KONTROL YAPILAN NOKTALAR
MOTOR KAYIŞLARI
MOTOR SOĞUTMA SİSEMİ
DİREKSİYON KUTUSU
EL FREN HALATLARI
YAKIT DEPO
DİFERANSİYEL
ŞANZUMAN
MOTOR YAĞ SIZDIRMAZLIK
YAĞ FİLTRESİ
HAVA FİLTRESİ
LASTİKLERİN DURUMU
POLEN FİLTRESİ
ÖN ARKA AMORTİSÖRLER
KLİMA
AKÜ
DEBRİYAJ BOŞLUĞU
BAGAJ HAVUZU
PODYE
ŞASE
DİFERANSİYEL VE TRANSMİSYON MİLİ
ARAZİ ŞANZUMAN (DÖRT ÇEKER)
ÖN TAKIM
SALINCAK BURÇLARI/ROTİLLER/AKSLAR
ROT KOLU
RADYATÖR VE FAN
EGZOS

Yukarıda sayılan özelliklerin kontrolleri uzman kişiler tarafından yapılarak siz müşterilerimize en uygun ekspertiz fiyatları ile karşınıza çıkmaktayız.
2. el otomobil satın alımınında bilinçli  karar vermenize yardımcı olmak için Kartal Oto Ekspertiz olarak daima hizmetinizdeyiz. . .

Alacağınız aracın en önemli aksamı olan motorun ne durumda olduğu en ince ayrıntılarına kadar , araç standartları baz alınarak ölçümler yapılmakta ve Kartal Oto Ekspertiz sizlere sunacağı rapora bu ayrıntıları da eklemektedir.

Motor bloğunda ve şanzımanda oluşan yağ kaçakları, fren sistemi kontrolü (balatalar, diskler, el freni sistemi , yanal kayma testi yapılarak, ortaya çıkan dengesizlikler tespit edilir), egsoz tertibatının ve partikül filitrenin kontrolü, motor soğutma sistemi (radyatör ve hortum sistemi kontrolü ), Klima sistemi kontrolü, yürür aksam kontrolü (alt takımların gözle kontrolü, baskı balata durumu, lastik diş derinliği ve lastiklerin genel durumu) en ince ayrıntılarına kadar yapılmakta ve Kartal Oto Ekspertizin sizlere sunacağı rapora dahil edilmektedir.

© Copyright 2019 Kartal Oto Ekspertiz. Her Hakkı Saklıdır. Rabeks Digital Agency