Kartal Oto Ekspertiz Servisi Nedir?

Kartal Oto Ekspertiz, İstanbul Kartal Oto Sanayi Sitesi içerisinde Oto Ekspertiz yapan köklü bir firmadır. Oto ekspertiz yapabilmek için bütün teknolojiye sahip tam donanımlı oto ekspertiz firmasıdır.

Neden Kartal Oto Ekspertizi Tercih Etmeliyim?

Kartal Oto Ekspertiz sadece ekspertiz firması değildir. Aynı zamanda oto servis olduğundan dolayı gerek mekanik gerek kaporta gerekse diğer bölümler için ayrı ayrı 15 uzman usta eşliğinde ekspertiz işlemi yapmaktadır.

Kartal Oto Ekspertiz de Dyno Testi Var mı?

Kartal Oto Ekspertizde dyno yani motor performans testi yapılmaktadır. (Dinamometre (yada kuvvetölçer) bir otomobil motorunun beygir gücünü ve torkunu ölçmede kullanılır.)

Aracımı neden test merkezine götürmek zorundayım?

2.el araç alacağınız zaman bize getirdiğiniz de otomobili genel bir kontrolden geçiriyoruz. Motor gücünü ve performasını, araçta kaza olup olmadığını ve herhangi bir boya veya tamirat geçirip geçirmediğini yapıldıktan sonra öğreneceksiniz. Ayrıca test sonunda tüm testlerimizin sonuçlarını dosya halinde almış olacaksınız.

Diagnostic Test Nedir?

Elektronik test ve ölçüm cihazları ile yapılan hata ve arızaları ekranda sayısal kodlar şeklinde ifade eden test ve ölçüm sistemine diagnostic test denir. Yaptığımız dyno testi buna örnektir.

Dyno Ekspertiz Nedir?

Dinamometre(DYNO); manuel, otomatik vitesli, önden çekişli veya arkadan itişli araçlarda motorun gücünü ve torkunu ölçen cihaza denir. Motordaki en ufak düzensizlikleri dahi grafiklerde gösterilir.

© Copyright 2019 Kartal Oto Ekspertiz. Her Hakkı Saklıdır. Rabeks Digital Agency