Audi

Audi Oto Ekspertiz için fiyat teklifi alın

Tüm Audi modelleri için oto ekspertiz işlemini dyno cihazlarımız ile aracınızın fren testi, yanal kayma testi, araç beyni kontrolü, amortisör testi, motor güç testi ve beygir ölçümleme işlemleri ile Audi araç ekspertizi fiyatlarımızı öğrenmek için aşağıdaki formu doldurarak fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

Marka & Model
Model Yılı
Sizi aramamızı istediğiniz Tarih
Saat
Yaptırmak İstediğiniz İşlemi Belirtiniz
Ad ve Soyadınız
Telefon Numaranız
E-posta Adresiniz
Audi, Alman bir otomobil şirketidir. Firma 1932 yılında Audi, Dkw, Horch, ve Wenderer adlı 4 bağımsız üreticinin birleşmesiyle meydana gelmiştir.

Audi,  Alman bir otomobil şirketidir. Firma 1932 yılında Audi, Dkw, Horch, ve Wenderer adlı 4 bağımsız üreticinin birleşmesiyle meydana gelmiştir. Amblemin de bulunan 4 iç içe halka bu üreticileri temsil etmektedir. 1969 yılında Nsu beşinci olarak bu firmaya katılmıştır.Audi markası kalitesi güvenilirliği ve konforluluğu ile ile geçmişten günümüze kadar ismini tüm dünyaya duyurmuş bir markadır.

Audi,1994'de  ilk seri üretim otomobilini(tamamı alüminyumla kaplı) Audi A8 modelini piyasaya sürmüştür.Bu model ile ASF diye adlandırlılan yeni bir teknoloji  karşımıza çıkarmışlardır.Bu yeni teknoloji alüminyum uzay kafesi olarak da bilinmektedir. Audi R8 modeli  tamamen ASF teknolojisiyle üretilen bir modeldir. Ayrıca  Audi Otomobil tarihinde  ortadan konumlu motor ile binek araçlarda yeni bir çığır açmıştır. 90'ların ortasında yeni serilerini piyasaya sürerek dünyanın en kaliteli otomobilleri arasında yerini almayı başarmştır.

Audi markası kaliteyi ön planda tutanlar için gözde bir marka olup  Türkiye’de özellikle spor modeli olan TT ile ile karşımıza çıkmaktadır.  A serisi, R serisi, S serisi, TT serisi şeklinde birçok modele sahiptir. En çok tutulan A3 ve A4 modelleridir.

Audi marka 2. El araç alımlarında almak istediğiniz aracı almadan önce mutlaka ekspertiz yaptırmalısınız. Kartal Oto ekspertiz bu konuda uzman kişiler ve son model teknoloji araçları ile siz müşterilerimize en sağlıklı araç tetkiki ve muayenesi ile kısa sürede araç hakkında en detaylı bilgiyi size rapor olarak sunmaktadır.      

audi a1 ekspertiz audi a3 ekspertiz audi a4 ekspertiz
audi a5 ekspertiz audi a6 ekspertiz audi a8 ekspertiz
audi q7 ekspertiz audi q5 ekspertiz audi q3 ekspertiz


 

 

ONLİNE RANDEVU AL

Kusursuz ve Güvenilir Oto Ekspertiz Hizmeti İçin

RANDEVU AL
BLOG YAZILARI
© Copyright 2019 Kartal Oto Ekspertiz. Her Hakkı Saklıdır. Rabeks Digital Agency